Descriere
Kit de role NetShelter WX
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 0 mm |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Suitable for enclosure building height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Package 1 | |
| volume | 28087,332 cm3 |
| weight | 5 kg |
| length | 57,8 cm |
| width | 54,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304195252 |