Descriere
Baterie de ventilare pe acoperiş 208/230 V 50/60 HZ pentru incinte NetShelter WX
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 4343,04 cm3 |
| weight | 2,73 kg |
| length | 32 cm |
| width | 23,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304120216 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
Baterie de ventilare pe acoperiş 208/230 V 50/60 HZ pentru incinte NetShelter WX
| Package 1 | |
| volume | 4343,04 cm3 |
| weight | 2,73 kg |
| length | 32 cm |
| width | 23,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304120216 |