Descriere
Power Dist. Mod. 3 Pole 5 Wire RCD 32A 30mA IEC309 140CM
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 44549,568 cm3 |
| weight | 3 kg |
| length | 43,2 cm |
| width | 40,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304265603 |