Rack PDU 2G, Metered by Outlet with Switching, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19
Cod produs: AP8653
Descriere
Unitățile de distribuție a energiei (PDU) APC contorizate pe fiecare priză cu comutare, permit un control avansat al energiei, personalizabile de către utilizator, și măsurarea individuală a puterii la fiecare priză. Comanda de la distanță la nivel de priză permite funcționalitatea de pornire/oprire pentru reciclarea alimentării, repornirea echipamentelor blocate și evitarea utilizării neautorizate a prizelor individuale. Întârzierile de secvențiere a alimentării permit utilizatorilor să definească ordinea în care se pornesc sau se opresc echipamentele alimentate. Evitați supraîncărcarea circuitelor în timpul restabilirii alimentării și prelungiți timpul de funcționare al echipamentelor critice prin prioritizarea alimentării. Măsurarea curentului oferă monitorizare de la distanță în timp real a sarcinilor conectate. PDU-urile rack cu comutare includ monitorizare reală a puterii, un port pentru senzori de temperatură/umiditate și prize IEC cu blocare. Alarmele definite de utilizator avertizează asupra potențialelor supraîncărcări ale circuitelor înainte de apariția unor defecțiuni IT critice
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With display | Yes |
| With meter | Yes |
| Number of other socket outlets | 0 |
| Number of socket outlets with earth pin | 0 |
| Ampere meter | Yes |
| Number of C19 socket outlets | 3 |
| Number of socket outlets with protective contact CEE 7/3 (type F) | 21 |
| Number of socket outlets British Standard BS 1363 | 0 |
| With LED indication | No |
| With fuse | Yes |
| Number of C13 socket outlets | 21 |
| Number of C20 socket outlets | 0 |
| Number of miniature circuit breakers (MCB) | - |
| Number of socket outlets Swiss standard type 25 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 23 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 15 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 13 | 0 |
| Measurements | |
| Cable length | 3 m |
| Mounting dimension (standardised) | Other |
| Height | 1829 mm |
| Length | - |
| Width | 56 mm |
| Mounting size | - |
| Depth | 51 mm |
| Number of height units | 0 |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | Vertical |
| With mounting material | Yes |
| Connection | |
| Type of electric connection | Other |
| Electrical connection | Connection cable with plug |
| Control function | Yes |
| Electrical | |
| Number of phases | - |
| Overvoltage category | - |
| Supply voltage | 230 V |
| Other | |
| Evaluation | Other |
| Colour | |
| Colour | Black |
| Options | |
| Mains filter | No |
| Temperature measurement | No |
| Switchable | Yes |
| SNMP | No |
| Communication | |
| Interface ethernet | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 38958,408 cm3 |
| weight | 10,5 kg |
| length | 11,8 cm |
| width | 16,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304276982 |