Descriere
Rack PDU Blue label kit (Quantity 10 units)
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Type of electrical accessory/spare part | Other |
| Type of mechanical accessory/spare part | Imprintable label |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Package 1 | |
| volume | 209,677 cm3 |
| weight | 0,11 kg |
| length | 12,7 cm |
| width | 1,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304330943 |