Descriere
UPS Communications Smart Signalling (6'/2m - DB-9 to RJ-45) Cable
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 1366,632 cm3 |
| weight | 0,14 kg |
| length | 22,2 cm |
| width | 10,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304310815 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
UPS Communications Smart Signalling (6'/2m - DB-9 to RJ-45) Cable
| Package 1 | |
| volume | 1366,632 cm3 |
| weight | 0,14 kg |
| length | 22,2 cm |
| width | 10,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304310815 |