Descriere
Adaptor înălţime acoperiş, SX42U la VX42U, 600 mm
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| RAL-number | 0 |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 596 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 1069 mm |
| Width | 596 mm |
| Height | 75 mm |
| Depth | 1069 mm |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Model/type | |
| With cable entry | No |
| Package 1 | |
| volume | 49728,185 cm3 |
| weight | 9,3 kg |
| length | 37,7 cm |
| width | 114,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304299080 |