Descriere
Warranty extension service pack, for accessories, 1yr, level 03
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 272 cm3 |
| weight | 0,06 kg |
| length | 17 cm |
| width | 16 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304290032 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
Warranty extension service pack, for accessories, 1yr, level 03
| Package 1 | |
| volume | 272 cm3 |
| weight | 0,06 kg |
| length | 17 cm |
| width | 16 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304290032 |