Descriere
Warranty extension service pack, for new product purchase, 3yr
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 0,578 cm3 |
| weight | 140 g |
| length | 1,65 cm |
| width | 1,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304259282 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
Warranty extension service pack, for new product purchase, 3yr
| Package 1 | |
| volume | 0,578 cm3 |
| weight | 140 g |
| length | 1,65 cm |
| width | 1,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304259282 |