Descriere
Side Airflow Duct Kit for Cisco Nexus® 7009, 750mm Wide Enclosures
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 135,827 dm3 |
| weight | 18,7 kg |
| length | 69 cm |
| width | 63,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304311317 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
Side Airflow Duct Kit for Cisco Nexus® 7009, 750mm Wide Enclosures
| Package 1 | |
| volume | 135,827 dm3 |
| weight | 18,7 kg |
| length | 69 cm |
| width | 63,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304311317 |