Descriere
Spacer Bracket for 4 Post Racks, 6" Wide (Qty 2)
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 1524 mm |
| Height | 75 mm |
| Depth | 384 mm |
| Material | |
| Material | Other |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Mounting bracket |
| Package 1 | |
| volume | 4614,15 cm3 |
| weight | 0,91 kg |
| length | 24,76 cm |
| width | 12,22 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304258872 |