Descriere
Surface mounting accessory for select legacy NetBotz appliances Compatible with NetBotz 300 and 400 Wall monitors Compatible with latest generation NetBotz 755 appliance Order as replacement mounting bracket for use with NetBotz Room Monitor Appliances and Camera Pods.
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2783,056 cm3 |
| weight | 0,599 kg |
| length | 18,1 cm |
| width | 24,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304266693 |