Descriere
APC Easy Rack PDU Temperature & Humidity Sensor
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Sensor |
| Package 1 | |
| volume | 878,75 cm3 |
| weight | 0,22 kg |
| length | 12,5 cm |
| width | 3,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304405153 |