Descriere
UPS Signaling for IBM AS/400 and IBMi (IBM Power Systems) Cable
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 1977,525 cm3 |
| weight | 0,45 kg |
| length | 23,5 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304293422 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
UPS Signaling for IBM AS/400 and IBMi (IBM Power Systems) Cable
| Package 1 | |
| volume | 1977,525 cm3 |
| weight | 0,45 kg |
| length | 23,5 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304293422 |