Descriere
Organizator de cabluri vertical pentru NetShelter SX 750 mm lăţime 45U (Cant. 2)
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Cable bracket |
| Measurements | |
| Width | 97 mm |
| Number of height units | 45 |
| Mounting/installation | |
| Suitable for 19 inch mounting | No |
| Material | |
| Material | Plastic |
| Package 1 | |
| volume | 32800 cm3 |
| weight | 5,4 kg |
| length | 100 cm |
| width | 16 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304300984 |
| Package 2 | |
| volume | 508800 cm3 |
| weight | 56,2 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 8 |
| qmin | 8 |
| um | PF |