Descriere
Organizator vertical fibră
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Cable bracket |
| Measurements | |
| Width | 86 mm |
| Number of height units | 0 |
| Mounting/installation | |
| Suitable for 19 inch mounting | No |
| Material | |
| Material | Metal |
| Package 1 | |
| volume | 14117,32 cm3 |
| weight | 2,09 kg |
| length | 12,7 cm |
| width | 14 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304258889 |