Descriere
Capişon lampă semnalizare, plat, fără inscripţionare, roşu
Specificatii
| Options | |
| Suitable for number of built-in signal lights | 1 |
| Colour | |
| Colour lens | Red |
| Colour front ring | Aluminium |
| Model/type | |
| Construction type lens | Round |
| With front ring | No |
| Type of lens | Flat |
| Measurements | |
| Hole diameter | 22.3 mm |
| Width opening | 22.3 mm |
| Height opening | 6 mm |
| Material | |
| Material front ring | Metal |
| Protection | |
| Degree of protection (IP), front side | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |