Descriere
Perete lateral pentru dulap H=2000mm, A=800mm
Specificatii
| Application | |
| Suitable as side panel | Yes |
| Suitable as rear panel | No |
| Measurements | |
| Modular spacing | - mm |
| Suitable for enclosure building width | - mm |
| Suitable for enclosure building depth | 800 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 2000 mm |
| Number of height units | - |
| Material | |
| Material | Steel |
| Surface finishing | Powder coating |
| Colour | |
| Colour | Grey |
| RAL-number | 7035 |
| Model/type | |
| With cable entry | No |
| With lock | No |