Descriere
2 Capace Pentru Suruburi - 3 Poli/4 Poli - Pentru Ins40 - 160
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 162,84 cm3 |
| weight | 64 g |
| length | 11,8 cm |
| width | 6,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430289562 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 7,1 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43303430289560 |