Descriere
PanelSeT Sf Sina Culisanta Cu Placa De Montaj - Adancime 500 Mm
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | - |
| Width | 29 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 500 mm |
| Suitable for enclosure building height | - |
| Height | 19 mm |
| Depth | 444 mm |
| Colour | |
| Colour | Other |
| RAL-number | - |
| Model/type | |
| Model | Sliding rail |
| Material | |
| Material | Metal |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | - |
| Package 1 | |
| volume | 840 cm3 |
| weight | 682 g |
| length | 48 cm |
| width | 5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485132150 |
| Package 2 | |
| volume | 130500 cm3 |
| weight | 13,64 kg |
| length | 120 cm |
| width | 37,5 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | PF |
| gtin | 3606485132150 |