Descriere
Cablu - 2 X Rj45 Tata - L = 3 M - Pentru Nsx100 - 250 / Nsx400 - 630 - Set De 5
Documente
Specificatii
| Connection | |
| Type of connector connection 1 | RJ45 8(8) |
| Type of connector connection 2 | RJ45 8(8) |
| Measurements | |
| Length | 3 m |
| AWG-size | 26 |
| Colour | |
| Colour outer sheath | White |
| Colour anti-kink sleeve | White |
| Other | |
| Category | 5E |
| Cable construction | 4x2 |
| Anti-kink sleeve | Moulded-on |
| Pin assignment | 1:1 |
| NVP value | - |
| Material | |
| Halogen free | No |
| Protection | |
| Fire retardant version | No |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | No |
| Model/type | |
| Cable type | F/UTP |
| Options | |
| Locking lever | Yes |
| Approval/certification | |
| Compatible with Grade2TV according to XP-C 90-483 | - |
| Compatible with Grade3TV according to XP-C 90-483 | - |
| Package 1 | |
| volume | 4173,525 cm3 |
| weight | 762 g |
| length | 22,9 cm |
| width | 22,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480025310 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,08 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | CT |
| gtin | 43606480025318 |