Descriere
6 Separatoare Interfazice - Pentru Montare Fixa - Pentru Compact Ins100 - 160
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Model | High |
| Package 1 | |
| volume | 288 cm3 |
| weight | 91,4 g |
| length | 12 cm |
| width | 12 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430289593 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 2,685 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 25 |
| qmin | 25 |
| um | CT |
| gtin | 43303430289591 |