Descriere
Acti9 - Bare pieptene- 3L+N + Aux de 9 mm - 48 module - 80A
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| Measurements | |
| Length | 862 mm |
| Cross section | - |
| Width in number of modular spacings | 48 |
| Module width | 9 mm |
| Options | |
| Insulated | Yes |
| Connection | |
| Type of electric connection | Pin |
| Electrical | |
| Number of phases | 3 |
| Rated surge voltage | - |
| Rated permanent current Iu | 80 A |
| Conditioned rated short-circuit current Iq | - |
| Number of poles | 4 |
| Max. rated operation voltage Ue | 400 V |
| Rated short-time withstand current lcw | - |
| Application | |
| Suitable for devices with auxiliary switch | Yes |
| Suitable for devices with N-conductor | Yes |
| Suitable for number of devices | 32 |
| Package 1 | |
| volume | 474,962 cm3 |
| weight | 518 g |
| length | 86,2 cm |
| width | 2,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606489443634 |
| Package 2 | |
| volume | 4874,24 cm3 |
| weight | 2,714 kg |
| length | 89,6 cm |
| width | 8,5 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 13606489443631 |
| Package 3 | |
| volume | 432000 cm3 |
| weight | 120,52 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 200 |
| qmin | 200 |
| um | PF |