Descriere
Power Logic PM5000 - 5RD Afisaj la distanta 96 x 96 mm monocrom
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Grey |
| RAL-number (similar) | - |
| Connection | |
| With bus connection | No |
| Options | |
| Text field | Yes |
| Radio frequency bidirectional | No |
| Touch function | No |
| Model/type | |
| Model | Signalling and operating panel |
| Assembly arrangement | Other |
| Display | Monochrome |
| Material | |
| Material | Plastic |
| Material quality | Thermoplastic |
| Communication | |
| Bus system radio frequency | No |
| Other bus systems | Other |
| Bus system KNX-RF (Radio Frequency) | No |
| Bus system KNX | No |
| Bus system LON | No |
| Bus system Powernet | No |
| Additional interfaces | Ethernet |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Other |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1663,2 cm3 |
| weight | 380 g |
| length | 12,6 cm |
| width | 12 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480761423 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,2 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | CT |
| gtin | 23606480761427 |