Descriere
Asfora DIY, Priza TV/R de capat, 1 dB, alb
Documente
Fisa tehnica
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | No |
| Material quality | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Application | |
| Suitable for remote power supply | No |
| Suitable for cable modem | No |
| Other | |
| Frequency | 10 MHz |
| Through loss at 860 MHz | - |
| Through loss at 2150 MHz | - |
| Tap loss at 2150 MHz | - |
| Tap loss at 860 MHz | - |
| Impact strength | - |
| Connection | |
| Number of outlets | 1 |
| Model/type | |
| Model | End socket |
| Cover | Complete housing |
| Number of modules (module system) | 2 |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | - |
| Colour | White |
| Measurements | |
| Device depth | 39 mm |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Device width | 83 mm |
| Device height | 83 mm |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Mounting with claw and screw |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Options | |
| Anti-bacterial treatment | No |
| Package 1 | |
| volume | 289 cm3 |
| weight | 100,5 g |
| length | 8,5 cm |
| width | 8,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480526466 |
| Package 2 | |
| volume | 4833,125 cm3 |
| weight | 881 g |
| length | 27,5 cm |
| width | 18,5 cm |
| qmax | 8 |
| qmin | 8 |
| um | BX |
| gtin | 13606480526463 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,687 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 48 |
| qmin | 48 |
| um | CT |
| gtin | 33606480526467 |
| Package 4 | |
| weight | 57,552 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 384 |
| qmin | 384 |
| um | PF |