Descriere
Bariere intre faze, TransferPacT, accesorii de izolare, 160A, set de 9
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Mounting set |
| Package 1 | |
| volume | 98 cm3 |
| weight | 56 g |
| length | 7 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481066138 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 1,882 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 25 |
| qmin | 25 |
| um | CT |
| gtin | 13606481066135 |