Descriere
Unitate de fixare, suport metal cu stalp 100mm, neagra
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Material | |
| Material | Metal |
| Measurements | |
| Tube length | 100 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1556,1 cm3 |
| weight | 400 g |
| length | 19 cm |
| width | 9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480887123 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,494 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | CT |
| gtin | 23606480887127 |