Descriere
Canalis - Bratara De Fixare Cu Arc Pentru Kn
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Other |
| Type of fastening | Other |
| Model/type | |
| Model | Mounting bracket |
| Package 1 | |
| volume | 532,62 cm3 |
| weight | 243 g |
| length | 6 cm |
| width | 3,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480006401 |
| Package 2 | |
| volume | 7540 cm3 |
| weight | 2,594 kg |
| length | 29 cm |
| width | 20 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 33606480006402 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 108,76 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 400 |
| qmin | 400 |
| um | PF |
| gtin | 73606480006400 |