Descriere
Cadru Usa Pentru Montare Fixa - Pentru Masterpact Nt Ns630B - 1600
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2656,675 cm3 |
| weight | 334,2 g |
| length | 32,9 cm |
| width | 32,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430338574 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 8,721 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 43303430338572 |