Descriere
Capac pentru canal de cablu - Latime=75Mm
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Grey |
| Measurements | |
| Length | 2000 mm |
| For cable duct width | 75 mm |
| Material | |
| Halogen free | No |
| Package 1 | |
| volume | 1500 cm3 |
| weight | 401 g |
| length | 200 cm |
| width | 7,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110570557 |
| Package 2 | |
| volume | 6783,75 cm3 |
| weight | 3,208 kg |
| length | 201 cm |
| width | 7,5 cm |
| qmax | 8 |
| qmin | 8 |
| um | CT |
| gtin | 53389110570552 |
| Package 3 | |
| volume | 1085400 cm3 |
| weight | 416,96 kg |
| length | 201 cm |
| width | 120 cm |
| qmax | 960 |
| qmin | 960 |
| um | PF |