Descriere
Capac plastic, TransferPact Activ automat, IP54
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Model/type | |
| Number of appliances to build in | 1 |
| Options | |
| Lockable | No |
| Package 1 | |
| volume | 5264,49 cm3 |
| weight | 827 g |
| length | 23,1 cm |
| width | 21,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481066206 |