Descriere
Carcasa Pt. Vario Vn12/Vn20/V02 - V2 + Max. 2 Mod. Supl. -Parte Fr. Neagra -Ip65
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 90 mm |
| Height | 146 mm |
| Depth | 85 mm |
| Model/type | |
| With transparent cover | No |
| Model | Surface mounting |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
| Application | |
| Suitable for emergency stop | No |
| Package 1 | |
| volume | 2402,257 cm3 |
| weight | 357 g |
| length | 10,7 cm |
| width | 15,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110602890 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 2,969 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 7 |
| qmin | 7 |
| um | CT |
| gtin | 43389110602898 |