Descriere
Carcasa Pt. Vario V02 - V2 + Max. 4 Mod. Supl. -Parte Fr. Neagra -Ip65
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 150 mm |
| Height | 170 mm |
| Depth | 106 mm |
| Model/type | |
| With transparent cover | No |
| Model | Surface mounting |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
| Application | |
| Suitable for emergency stop | No |
| Package 1 | |
| volume | 6409,46 cm3 |
| weight | 688 g |
| length | 20,2 cm |
| width | 19 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110652376 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 4,906 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 6 |
| qmin | 6 |
| um | CT |
| gtin | 43389110652374 |