Descriere
Carcasa Pt. Vario V3 + Max. 3 Mod. Supl. -Parte Fr. Galb. -Ip65
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 150 mm |
| Height | 170 mm |
| Depth | 152 mm |
| Model/type | |
| With transparent cover | No |
| Model | Surface mounting |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
| Application | |
| Suitable for emergency stop | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 7175 cm3 |
| weight | 675 g |
| length | 20,5 cm |
| width | 20 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110602869 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 4,816 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 6 |
| qmin | 6 |
| um | CT |
| gtin | 43389110602867 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 29,708 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | PF |