Descriere
Circuit Rc, 110, 240 V Ac, pentru Soclu Rsz
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Electrical | |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | 110 V |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | 110 V |
| Voltage type for actuating | AC/DC |
| Rated control supply voltage DC | - |
| Model/type | |
| With LED indication | No |
| Function | RC-element |
| Package 1 | |
| volume | 3,72 cm3 |
| weight | 2 g |
| length | 3,1 cm |
| width | 1,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110263329 |
| Package 2 | |
| volume | 231 cm3 |
| weight | 20 g |
| length | 11 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 23389110263323 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 1,3 kg |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 500 |
| qmin | 500 |
| um | CT |
| gtin | 43389110263327 |