Descriere
Merten System M, Clapeta dubla cu vizor, alb antibacterian
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9016 |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | Yes |
| Utilization | Switch/push button |
| Model/type | |
| Model | Two-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | - |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | Yes |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 97,44 cm3 |
| weight | 22 g |
| length | 6 cm |
| width | 5,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811148959 |
| Package 2 | |
| volume | 721,5 cm3 |
| weight | 142 g |
| length | 12,5 cm |
| width | 7,8 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 14042811148956 |
| Package 3 | |
| volume | 24353,928 cm3 |
| weight | 3,722 kg |
| length | 40,4 cm |
| width | 30,6 cm |
| qmax | 120 |
| qmin | 120 |
| um | CT |
| gtin | 34042811148950 |