Descriere
"Merten System M, Clapeta dubla intrerupator/push-buton jaluzele, alb mat"
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | Two-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | Yes |
| Utilization | Venetian blind |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | Symbol "arrows" |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 69,575 cm3 |
| weight | 20 g |
| length | 5,5 cm |
| width | 5,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4011281896509 |
| Package 2 | |
| volume | 451,05 cm3 |
| weight | 132 g |
| length | 9,7 cm |
| width | 7,5 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 14011281896506 |
| Package 3 | |
| volume | 24825,108 cm3 |
| weight | 6,322 kg |
| length | 40,1 cm |
| width | 30,8 cm |
| qmax | 225 |
| qmin | 225 |
| um | CT |
| gtin | 24011281896503 |