Descriere
Rocker, Merten System Design, for roller shutter switch and push-button, mocca metallic
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Lacquered |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Metal |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Stainless steel |
| Colour | |
| Colour | Bronze |
| RAL-number (similar) | - |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | One-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Switch/push button |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | Symbol "arrows" |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 84,49 cm3 |
| weight | 50 g |
| length | 7,1 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480888434 |
| Package 2 | |
| volume | 602,577 cm3 |
| weight | 277 g |
| length | 12,3 cm |
| width | 7,1 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 13606480888431 |
| Package 3 | |
| volume | 22200 cm3 |
| weight | 7,05 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 120 |
| qmin | 120 |
| um | CT |
| gtin | 43606480888432 |