Descriere
Clapeta dubla, SysD, mocca metalic
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Lacquered |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Metal |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Stainless steel |
| Colour | |
| Colour | Bronze |
| RAL-number (similar) | - |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | Two-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Switch/push button |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | - |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 127,4 cm3 |
| weight | 52 g |
| length | 7 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480888083 |
| Package 2 | |
| volume | 703,125 cm3 |
| weight | 286 g |
| length | 12,5 cm |
| width | 7,5 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 13606480888080 |
| Package 3 | |
| volume | 25353 cm3 |
| weight | 7,246 kg |
| length | 40,5 cm |
| width | 31,3 cm |
| qmax | 120 |
| qmin | 120 |
| um | CT |
| gtin | 43606480888081 |