Descriere
Clapeta dubla, SysD, nichel metalic
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Lacquered |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Metal |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Stainless steel |
| Colour | |
| Colour | Grey |
| RAL-number (similar) | - |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Switch/push button |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Model/type | |
| Model | Two-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | - |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 88,182 cm3 |
| weight | 50 g |
| length | 7,1 cm |
| width | 6,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480888069 |
| Package 2 | |
| volume | 706,552 cm3 |
| weight | 288 g |
| length | 12,4 cm |
| width | 7,7 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 13606480888066 |
| Package 3 | |
| volume | 24433,516 cm3 |
| weight | 7,266 kg |
| length | 40,4 cm |
| width | 30,7 cm |
| qmax | 120 |
| qmin | 120 |
| um | CT |
| gtin | 43606480888067 |