Descriere
Clapeta pentru Comutator Si Buton Rulou Storuri,Alb Polar, Lucios, Sistem M
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | One-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | Yes |
| Utilization | Switch/push button |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | Symbol "arrows" |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | Yes |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 87,23 cm3 |
| weight | 20 g |
| length | 6,1 cm |
| width | 5,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485094700 |
| Package 2 | |
| volume | 436,224 cm3 |
| weight | 122 g |
| length | 9,6 cm |
| width | 7,1 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 13606485094707 |
| Package 3 | |
| volume | 25693,265 cm3 |
| weight | 5,774 kg |
| length | 40,3 cm |
| width | 31,1 cm |
| qmax | 225 |
| qmin | 225 |
| um | CT |
| gtin | 43606485094708 |