Descriere
"Merten System M, Clapeta cu simbol cheie, alb polar"
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | Yes |
| Utilization | Switch/push button |
| Model/type | |
| Model | One-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | Symbol "key/door" |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 71,28 cm3 |
| weight | 16 g |
| length | 5,5 cm |
| width | 5,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811148676 |
| Package 2 | |
| volume | 851,37 cm3 |
| weight | 196 g |
| length | 17,7 cm |
| width | 7,4 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 14042811148673 |
| Package 3 | |
| volume | 24805,6 cm3 |
| weight | 4,988 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30,7 cm |
| qmax | 240 |
| qmin | 240 |
| um | CT |
| gtin | 34042811148677 |