Descriere
Merten System M, Clapeta cu vizor si marcaj simbol lumina, aluminiu
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Aluminium |
| RAL-number (similar) | - |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | One-part rocker |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | Yes |
| Utilization | Switch/push button |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | Symbol "light" |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 75,264 cm3 |
| weight | 18 g |
| length | 2,4 cm |
| width | 5,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811081584 |
| Package 2 | |
| volume | 402,144 cm3 |
| weight | 110 g |
| length | 9,6 cm |
| width | 7,1 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 14042811081581 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,37 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 225 |
| qmin | 225 |
| um | CT |
| gtin | 24042811081588 |
| Package 4 | |
| weight | 50,96 kg |
| length | 60 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 1800 |
| qmin | 1800 |
| um | PF |