Descriere
Clema Mentinere Plastic, pentru Soclu Releu de Interfata Rsz
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Retaining bracket |
| Package 1 | |
| volume | 10,923 cm3 |
| weight | 1,5 g |
| length | 2,57 cm |
| width | 1,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110260601 |
| Package 2 | |
| volume | 175 cm3 |
| weight | 17 g |
| length | 10 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110260608 |
| Package 3 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 1,973 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 1000 |
| qmin | 1000 |
| um | CT |
| gtin | 23389110260605 |