Descriere
Carcasa Rezistenta La Intemperii - Maner Negru - Plastic - Pt. Interpact Ins250
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 270 mm |
| Height | 360 mm |
| Depth | 235 mm |
| Model/type | |
| With transparent cover | Yes |
| Model | Surface mounting |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
| Application | |
| Suitable for emergency stop | No |
| Package 1 | |
| volume | 15817,5 cm3 |
| weight | 5,104 kg |
| length | 37 cm |
| width | 28,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430312048 |