Descriere
Canalis - Cofret Derivatie Siguranta Nf - 14X51 - 50 A - Cu Izolator
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 344 mm |
| Width | 101 mm |
| Height | 165 mm |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Model/type | |
| Number of other socket outlets | 0 |
| Number of CEE socket outlets (IEC 60309) | 0 |
| With locking | No |
| Type of socket outlets | Other |
| Branch off type | Pipe in-lead |
| Number of NEMA socket outlets | 0 |
| Protection | |
| Protection | None |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 50 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Phase selection | No |
| Package 1 | |
| volume | 7868,732 cm3 |
| weight | 1,742 kg |
| length | 34,6 cm |
| width | 16,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480006289 |
| Package 2 | |
| volume | 768000 cm3 |
| weight | 103,5 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 52 |
| qmin | 52 |
| um | PF |
| gtin | 73606480006288 |