Descriere
Canalis - Bratari De Fixare 40 - 160 A Pentru Kn
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Mounting bracket |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Wall/ceiling/suspension |
| Mounting method | Other |
| Package 1 | |
| volume | 119,7 cm3 |
| weight | 34 g |
| length | 9,5 cm |
| width | 3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485013183 |
| Package 2 | |
| volume | 750 cm3 |
| weight | 345 g |
| length | 15 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13606485013180 |
| Package 3 | |
| volume | 25714,5 cm3 |
| weight | 8,699 kg |
| length | 39,5 cm |
| width | 31 cm |
| qmax | 240 |
| qmin | 240 |
| um | CT |
| gtin | 33606485013184 |
| Package 4 | |
| weight | 39,796 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 960 |
| qmin | 960 |
| um | PF |