Descriere
Maner rotativ extins pentru control frontal, Compact INS40 la INS60, IP55, IK08, maner negru
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Application | |
| Suitable for switch disconnector | Yes |
| Suitable for power circuit breaker | No |
| Suitable for emergency stop | No |
| Model/type | |
| With restart blockage | No |
| With key lock | Yes |
| With extension shaft | Yes |
| Options | |
| Padlock locking | - |
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 5054,573 cm3 |
| weight | 430 g |
| length | 48,7 cm |
| width | 10,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480572173 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 3,698 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 6 |
| qmin | 6 |
| um | CT |
| gtin | 43606480572171 |
| Package 3 | |
| volume | 864000 cm3 |
| weight | 56,376 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 72 |
| qmin | 72 |
| um | PF |