Descriere
Canalis - Cofret Derivatie - 32 A - Gol Pt. 2 Prize Electrice Pentru Knb
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 434 mm |
| Width | 95 mm |
| Height | 165 mm |
| Model/type | |
| Number of other socket outlets | 2 |
| Number of CEE socket outlets (IEC 60309) | 0 |
| With locking | No |
| Type of socket outlets | Other |
| Branch off type | Socket outlet |
| Number of NEMA socket outlets | 0 |
| Protection | |
| Protection | None |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 32 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Phase selection | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 9098,46 cm3 |
| weight | 1,405 kg |
| length | 43,5 cm |
| width | 16,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480006203 |
| Package 2 | |
| volume | 768000 cm3 |
| weight | 78,7 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 46 |
| qmin | 46 |
| um | PF |
| gtin | 73606480006202 |