Descriere
Canalis - Priza Derivatie - 16 A - Selectare A Fazei Fara Protectie
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 168 mm |
| Width | 33 mm |
| Height | 53 mm |
| Model/type | |
| Number of other socket outlets | 0 |
| Number of CEE socket outlets (IEC 60309) | 0 |
| With locking | Yes |
| Type of socket outlets | Other |
| Branch off type | Pipe in-lead |
| Number of NEMA socket outlets | 0 |
| Protection | |
| Protection | None |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 2 |
| Rated current AC 50 Hz | 16 A |
| Number of poles | 3 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Phase selection | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 472,5 cm3 |
| weight | 92 g |
| length | 13,5 cm |
| width | 5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480002229 |
| Package 2 | |
| volume | 4800 cm3 |
| weight | 998 g |
| length | 25 cm |
| width | 16 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13606480002226 |
| Package 3 | |
| volume | 300000 cm3 |
| weight | 48,912 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 440 |
| qmin | 440 |
| um | PF |